Програма показів

Травень 4, 2019

Показ конкурсної програми IV Канівського міжнародного кінофестивалю ім. Ю. Іллєнка

Субота, 18 травня

Кінотеатр «Канів»

09:00

Документальні фільми

  1. Останні сусіди / The latest neighbors

(режисер – Євгенія Мельник, Україна / director – Eugenia Melnik, Ukraine)

  1. Перехрестя війни / Crossroads of the war

(режисер – Євгенія Мельник, Україна / director – Eugenia Melnik, Ukraine)

  1. В пошуках землі / Looking For Land

(режисер – Девід Річард, Індонезія / director – David Richard, Indonesia)            

  1. Добрі кекси / Good cupcakes

(режисер – Юлія Вакуліна, Україна / director – Yulia Vakulina, Ukraine)

  1. Шлях у моєму взутті / Walking in my Shoes

(режисер – Колін МакРей, Велика Британія / director – Colin MacRae, United Kingdom)             

  1. Піаніст з Ярмука/ The Pianist of Yarmouk

(режисер – Вікрам Ахлувалія, Велика Британія / director – Vikram Ahluwalia,  United Kingdom)

 

 12:00

Анімаційні фільми

 

  1. Лабіринт / Labirynth

(режисер – Степан Коваль та Олександр Колодій, Україна / director – Stepan Koval and Alexander Kolodiy, Ukraine)                    

  1. Як розвеселити самотність / How to cheer up Loneliness

(режисер – Степан Коваль, Україна / director – Stepan Koval , Ukraine)                                    

  1. Олівець / Pen

(режисер – Багдат Кожахметов, Казахстан / director – Bagdat Kozhakhmetov, Kazakhstan)                                 

  1. Робот захистить вас / Robot will protect you

(режисер – Нікола Піовесан, Естонія / director – Nicola Piovesan, Estonia)                 

  1. Баланс / Balance

(режисер – Барзан Ростамі, Іран / director – Barzan Rostami, Iran)

 

13:00-14:00 обідня перерва

14:00

Соціальні фільми

  1. Подивіться на … / Look for…

(режисер – Аммар Бастанфард, Іран / director – Ammar Bastanfard, Iran)

  1. Моє серце / My Heart

(режисер – Язер Талебі, Іран / director – Yaser Talebi, Iran)

  1. Сліпа смерть / Sleep death

(режисер – Аммар Бастанфард, Іран / director – Ammar Bastanfard, Iran)

  1. для тих, хто не знає, що таке шоколад / for those who don’t know chocolate               

(режисер – Пол Бродерік, США /  director – Paul Broderick, United States)

 

14:20

Ігрові фільми

 

  1. Париж – я твій / Paris you got me

(режисер – Джулі Бом,Німеччина /director – Julie Boehm, Germany)

  1. Месьє Хендерсон / Monsieur Henderson

(режисер – Томас Скохі, Франція / director – Thomas Scohy, France)

  1. Зачекай / Hold on

(режисер – Барт Шрайвер, Нідерланди / director – Bart Schrijver, Netherlands)       

  1. Театральний Ро / TR ALL

(режисер – Віктор Придувалов, Україна /director – Victor Priduvalov, Ukraine)

  1. Смачного / Bon Appétit

(режисер – Дана Себезевич, Україна / director – Dana Sebesevych, Ukraine)

  1. Ехо / Echo

(режисер – Марія Головатська, Україна / director – Maria Golovatskaya, Ukraine)

  1. Безпомилкова / Unmistakable

(режисер – Твойя Юліч, Україна / director –  Tvoya Yulich, Ukraine)

 

16:40

Музичні фільми

  1. Kaddesh

(director – Marion PETEGNIEF, France)   

  1. Viens vers moi

(director – Viviane Riberaigua, France)   

  1. Baby blue

(director – Sedona May, United Kingdom)