Програма показів

Серпень 18, 2017

Програма конурсних показів Канівського міжнародного кінофестивалю

Документальні фільми, що пройшли до конкурсної програми:

26 серпня

09:00 – 12:00

1.Повітряні захисники України

(режисери Пономарьов Дмитро, Панасюк Руслан)

2. У відриві

(режисер Волков Сергій)

3. П’ять кольорів міста
(режисер Стрельченко Катерина)

4. Гострий біль
(режисер Пузік Валерій)

5.  “Очарование”
(режисер Барсегян Ігор)

6. Між пеклом і раєм
(режисер Бігун Вячеслав)

 

14:00-17:00

1. Піски. Лицарі неба
(режисер Стрельченко Катерина)

2. Перехід

(режисер Віталій Головачов)

3. Дойна на ножі 

(режисер Майк Кауфман-Портніков, Марина Моісеєнко)

4. Рукавичка

(режисер Ляшенко Валерій)

Анімаційні фільми

17:00 – 17:30

1. Мишко та Місячна Дзвінка – Гвинтик для Дідуся.

(режисер – Ткачикова Людмила)

2. Дякуємо за шанс розквітнути знову. Вірмени

(режисери Барберян Андранік, Лідаговський Андрій

3. Маклена Граса

(режисер Барсегян Ігор)

Музичні фільми

17:30-18:00

1. Лебеді материнства

(режисер Озеров Михайло)

2. Флюгери

(режисер Озеров Михайло)

3.  Gypsy and the Acid Queen – Wilk

(режисер Овсієнко Людмила)

4. Люблю музей

(режисер Булига Віктор, Лозовський Стас, Максимчук Дмитро)

5. Не відпускай

(режисер Пудіч Сергій)

6. ЯРИЛО

(режисер Зелений Юрко, Філатов Твердислав)

Ігрові фільми

27 серпня

09:00-12:00

1. Моя свобода

(режисер – Громов Євген)

2. З України з любов’ю

(режисер – Якубов Артур)

3. Одного разу в Одесі

(режисер Занковскі Владек)

4. Тримай удар

(режисер Дем’яненко Анна)

5. Холодильник

(режисер Сухарьов Максим)

6. Зірка Давид

(режисер Кошин Євген)

7. Новосілля

(режисер Парфан Надя)

8. Електромен

(режисер Скоморохов Нікіта)

9. Зсередини

(режисер Биков Олександр)

10. Інший

(режисер Жаровський Кирил)

11. Велика гора

(режисер Супрун Анастасія)

12. Мама, я умею летать

(режисер  Комарова Катерина)

13. PHOTOMORGANA

(режисер Кальченко Ірина)

14. Цільова аудиторія

(режисер Шинкаренко Антон)

15. Клуб неудачников

(режисер Онуфрієв Олександр)