Піаніст-віртуоз, який гастролює по всьому світу, стане почесним гостем KanivFest

Відомий виконавець в оригінальному  стилі «джаз-театр» завітає на Канівський міжнародний кінофестиваль у якості почесного гостя.

Про це повідомляє  прес-служба Канівського міжнародного кінофестивалю.

«Як тільки з’являється перший звук його роялю, який завжди з ним, зникає сум і туга, буденність і нудьга. Диво і світло, посмішка на обличчях, в серці ритм, ноги самі рвуться в танок, а руки, звичайно, аплодують. Так проходить виступ Маестро Майка Кауфмана-Портнікова. Прихильники Маестро завжди чекають його виступів в унікальному, лише йому притаманному і створеному жанрі :«джаз-театр».

І ще одна складова, що завжди додає того, що неможливо описати словами: творчість, імпровізація, народження музики саме зараз, все це під небом. Само небо і вулиці, і люди поруч, і будинки – все складові «оркестру» RoyalMan, все звучить і створює композиції.

Сплутати манеру гри Майка Кауфмана-Портнікова, його суцільну імпровізацію і майстерність абсолютно неможливо. Віртуозність, яскравість, радість і позитивність, яку Маестро буквально інсталює в простір. Залишатися осторонь такого фонтану емоцій неможливо. От тому шанувальники справжнього  класичного джазу і його поєднання з фільмами, саме у виконанні Майка Кауфмана-Портнікова, чекають з нетерпінням кожної зустрічі з Маестро по всьому світу», – повідомляють організатори.

Тож відомий по всьому світу піаніст-віртуоз, композитор та режисеру Майк Кауфман-Портніков стане цьогоріч почесним гостем на відкритті Канівського міжнародного кінофестивалю, яке буде відбуватися 17 серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.