Нагородження переможців та урочисте закриття Канівського міжнародного кінофестивалю

Феєричною церемонією закриття завершився ІІІ Канівський міжнародний кінофестиваль імені Юрія Іллєнка, під час якого публіка відкрила для себе нові імена у сучасному українському кінематографі, а творці стрічок отримали належну оцінку своїм роботам та рекомендації професіоналів.

Сертифікат та премію на суму 5 тис.грн. від ТОВ «FORMAT FILM» Олега Коляди отримали переможці у номінаціях «Документальний фільм» – «Міф» (режисери – Леонід Кантер, Іван Ясній та Олена Мішина), «Анімаційний фільм» –
«Метаморфози війни» (режисери – Марина Ілляхова та Сергій Байдецький), «Музичний фільм» – «Коли – небудь» режисер Олександр Чорнобай, «Соціальний фільм» – «Маленька золота рибка» (режисер – Сергій Зінчук).

Цьогорічні Переможці фестивалю у номінації «Ігровий фільм» отримали винагороду у 10 000 гривень від мецената Людмили Русаліної. Перемогу у цій номінації здобув фільм «Ілюзія контролю. Початок» (режисер- Владек Занковскі).

Сертифікат та премію ГРАН – ПРІ від ПраТ «Укргідроенерго» на суму 25 тис. грн. отримав фільм «На своїй землі» (режисер – Олександр Кірієнко).

Премію за кращий патріотичний фільм від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» отримує фільм «Явних проявів немає» (автор – Аліна Горлова).

Спеціальний приз від партнерів із Києва хостела «Elements Hostel» вручили авторам стрічки «На своїй землі» (автор – Олександр Кірієнко).

Окрім цього всі переможці отримали спеціальний приз – кліперборди (кінохлопушки) від технічного партнеру фестивалю MIK.TV.

Світлина від Алёни Штых.

Світлина від Алёни Штых.

Світлина від Алёни Штых.Світлина від Алёни Штых. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Алёни Штых.Світлина від Алёни Штых.Світлина від Алёни Штых.Світлина від Алёни Штых.

Світлина від Алёни Штых.

Світлина від Алёни Штых.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.